آخرين منجي

میگم: فلانی؟ روزه ای؟

میگه: (محکم ها...) نمیدونم...

جا میخورم...راستی ها...روزه ام باطل شده از صبح تا حالا یا نه؟

استغفرالله من جمیع ظلمی و اسرافی علی نفسی و اتوب الیه...

داره برام روشن میشه...

داره برام خوب روشن میشه...

که نفس من چقدر رو من تسلط داره...

وقتی که شیطون تو غل و زنجیره...پس این وسوسه ها مال نفس منه که لحظه ای رهام نمیکنه...

دارم خودمو خوب میشناسم

خدایا الان که روز قیامتی در کار نیس...

رحم کن به اون روزی که سرائر آشکار میشه...

و معلوم میشه که چقدر مهمون تو بودم...


نوشته شده در چهارشنبه چهارم مرداد 1391 ساعت 3:54 توسط patron | یک نظر
طبقه بندی: up date

آخرین وضعیت سوریه ازنگاه اسد / تنها در یک صورت کناره گیری می کنم

رئیس جمهوری سوریه در گفتگو با یک شبکه تلویزیونی آلمانی با بیان اینکه، ملت باید درباره آینده کشورشان و اینکه من باید بمانم یا بروم تصمیم بگیرند بیشترین قربانیان درگیریها در سوریه را حامیان نظام دانست و تصریح کرد آمریکا از تروریستها در سوریه حمایت سیاسی می کند.

 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نشریه "ولت اشپیگل"، بشار اسد رئیس جمهوری سوریه در گفتگو با شبکه تلویزیونی آ ار دی آلمان در پاسخ به این پرسش که آیا شما آماده هستید کناره گیری کنید در صورتی که این اقدام شما صلح و پایان خونریزی در کشورتان را به همراه آورد؟ اظهار داشت : یک رئیس جمهور نباید در زمان چالشهای ملی کشورش فرار کند و ما در حال حاضر در برابر یک چالش ملی در کشورمان قرار داریم. رئیس جمهور نمی تواند در چنین شرایطی به سادگی خود را کنار بکشد. از طرف دیگر ما تنها در صورتی می توانیم در یک سمت باقی بمانیم که از حمایت عمومی نسبت به خود مطمئن باشیم. پاسخ این سوال شما باید از طرف عموم و نه توسط رئیس جمهوری داده شود. اینکه من باید بروم یا نه مسئله ای است که ملت سوریه باید درباره آن تصمیم گیری کنند.

اسد در ادامه گفت : اگر من از حمایت عموم مردم برخوردار نبودم چگونه می توانستم در سمت خود باقی بمانم. آمریکا، غرب، و بسیاری از قدرتهای منطقه ای علیه من هستند اگر ملت سوریه هم علیه من بودند من چگونه می توانستم در جایگاه خود باقی بمانم؟ پس من باید بگویم که هنوز مانند قبل از حمایت اکثریت مردمی برخوردارم، اما اینکه چند درصد حامی من هستند آماری در این باره در اختیار ندارم. اما من برای اینکه در چنین شرایطی در جایگاه خود باقی بمانم به حمایت عموم نیاز دارم.


نوشته شده در سه شنبه بیستم تیر 1391 ساعت 14:39 توسط patron | بدون نظر
طبقه بندی: up date

روباه :

روباه به تنهایی شکار میکرد . برای شکارش ، نقشه های تر و تمیز می کشید . دوست داشت همه جا در امن و امان باشد و هیچکس به دیگری نارو نزند و فقط او باشد که در موقع نیاز ، با ترفندهای خاص خودش ، شکارش را به دام بیندازد . روباه از اینکه دیگران متوسل به حیله و نیرنگ شوند ، بیزار بود

شغال :

شغال یرای رسیدن به کل شکار و یا بخشی از آن ، به هر وسیله ای متوسل می شد . اگر شد ،به تنهایی و اگر نشد با کمک دیگر همنوعانش . فرقی نمیکرد مهم این بود که او بتواند به چیزی که میخواهد برسد. اوضاع هر قدر آشفته تر باشد ، بیشتر به نفع اوست و دوست و دشمن برای او صورت مشخصی ندارند . با هرکس که نیاز باشد ، دست دوستی می دهد و اگر فرصتی بدست آورد ، به شریکش هم خیانت میکند

کفتار :

او نادان تر از ان است که به حیله و نیرنگ متوسل شود . هر چیزی که دندان گیر باشد می تواند طعمه او باشد. حاضر است برای پر کردن شکمش ، همه دنیا را نابود کند . از مرده هم ارتزاق میکند . از شراکت چیزی نمی فهمد و به خاطر یک وعده شکم ، حاضر است همه چیز را پایمال کند

انسانهای پلید هم اینگونه اند :

برخی مثل روباهند

برای دیگران نقشه های حساب شده می ریزند و با درایت و سر فرصت به نیت خود میرسند . دوست دارند همه جا در امن و امان باشد و هیچکس به دیگری کلک نزند و فقط او در موقع نیاز ، نقشه خود را عملی کند. از تخلف و نیرنگ دیگران ناراحت میشود و آن را فقط برای خود جایز میداند

برخی مثل شغالند

برای رسیدن به مقصود به هر حیله و ترفند و زور و تهدید و نیرنگی متوسل میشوند . با هرکس و ناکسی دست دوستی می دهند. هر وقت فرصت بدست آید به شرکای خود هم خیانت می کنند . اوضاع متشنج را دوست دارند و دلشان میخواهد آب همیشه گل آلود باشد تا بتوانند از این فرصت استفاده کنند

برخی مثل کفتارند

حاضرند به خاطر دستمالی ، قیصریه ای را به آتش بکشند . رحم و مروتی در کار نیست . به خاطر هیچ و پوچ مرتکب بدترین جنایتها میشوند . خیلی راحت دست به قتل و اعمال پست تر میزنند تا لحظه ای خوش باشند. اینده را متوجه نیستند و فقط به حال می اندیشند چون عقلشان ناقص تر است . به هیچ چیزی ارزش قائل نیستند و هیچ نوع بشری از شر آنها در امان نیست حتی نزدیکترین افرادشان


نوشته شده در چهارشنبه بیست و سوم فروردین 1391 ساعت 18:0 توسط patron | یک نظر
طبقه بندی: up date

موشی درخانه تله موش دید، به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد همه گفتند: تله موش مشکل توست! بما ربطی ندارد! 

 ماری درتله افتاد و هنگامی که زن خانه خواست مار را آزاد کند مار زن خانه راگزید ..
از مرغ برای زن سوپ درست کردند و گوسفند را برای عیادت کنندگان سربریدند ..
زن خوب نشد و مرد ..
گاو را برای مراسم ترحیم کشتند و تمام این مدت موش در سوراخ دیوار مینگریست و میگریست ... نه برای دوستانش ... برای جهالتشان که ندیدند موش را ...http://technicpest.com/wp-content/uploads/2012/02/mouse-trap.jpg

نوشته شده در چهارشنبه بیست و سوم فروردین 1391 ساعت 17:56 توسط patron | بدون نظر
طبقه بندی: up date


نوشته شده در چهارشنبه بیست و سوم فروردین 1391 ساعت 17:15 توسط patron | یک نظر
طبقه بندی: up date

دشمن همیشه از رنگهای ما می‌ترسید و می‌ترسد :


يک روز از لباس سبز پاسداران،


يک روز از لباس خاكي بسيجیان،


يک روز از سرخي خون شهيدان،


يک روز از چادر مشكي زنان و دختران،


يک روز از كيك زرد نيروگاه،

و این‌بار هم از جوهر آبي انگشتانمان و....

 

http://akkasemosalman.ir/wp-content/gallery/newspic/Entekhabat-13.jpg


نوشته شده در جمعه دوازدهم اسفند 1390 ساعت 17:24 توسط patron | 2 نظر
طبقه بندی: up date

ای پسر رسول الله! روح ما فدایتان! ما در سرزمین خود غریبیم

 

خبرگزاری فارس: ای پسر رسول الله! روح ما فدایتان! ما در سرزمین خود غریبیم +فیلم

احمد حسن حجیری از جوانان انقلابی بحرین در سخنانی در وصف احساسات پاک و انقلابی مردم بحرین و غربت جوانان و شهدای این انقلاب سخنرانی کرد.

صدها نفر از جوانان 73 کشور جهان از جمله جوانان مصر، تونس، لیبی، لبنان، یمن، بحرین و فلسطین روز گذشته در فضایی صمیمانه و لبریز احساسات اسلامی و انقلابی، با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

احمد حسن حجیری از جوانان انقلابی بحرین  در سخنانی در وصف احساسات پاک و انقلابی مردم بحرین و غربت جوانان و شهدای این انقلاب را  ابراز کرد.

احمد حسن  خطاب به رهبر  انقلاب گفت:

سلام ای فرزند رسول خدا...روح من و روح تمام  این جوانان مقاومت فدای شما

وقتی که شهدای ما یکی پس از دیگری بر زمین می‌افتد، نسیمی از بوی کرامت باغ امام خمینی به مشام ما می رسد و همه کلمات مبارک شما (رهبر معظم انقلاب) را به یاد می‌آوریم. آیا می دانید به ویژه در بحرین چه می‌گذرد؟ آیا می‌دانید که ما در سرزمین پدری و وطن خود هم غریبیم؟!

لینک دانلود کلیپ تصویری

 

http://www.animatedgif.net/flags/-flags-uncat/iran_gl_e0.gif

 

 


نوشته شده در سه شنبه یازدهم بهمن 1390 ساعت 20:33 توسط patron | 4 نظر
طبقه بندی: up date

درخواست اوباما از ایران، مبنی بر پس دادن هواپیمای جاسوسی!/ کارتون: عباس گودرزی

نوشته شده در دوشنبه بیست و هشتم آذر 1390 ساعت 12:41 توسط patron | بدون نظر
طبقه بندی: up date

مقاله ای جامع و تحلیلی در مورد نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران


مقدمه مترجم: تام کوپر نویسنده و محقق اتریشی یکی از معدود صاحب نظران هوانوردی نظامی غرب است که در مورد نیروی هوایی ایران و هواپیماهای در حال خدمت در این نیرو تا کنون مقالات و حتی کتاب های زیادی را به رشته تحریر در آورده است. در وضعیت فعلی منطقه و بحران های اخیر که خاورمیانه با آن روبروست، نگاه تمام جهانیان به کشور ایران دوخته شده است زیرا کشور دیگری موقعیت ژئوپلیتیکی و اهمیت اقتصادی و نظامی را که کشور ما در منطقه داراست ندارد. مسئله قدرت اتمی ایران و پافشاری سران کشورمان بر احقاق حقوق مسلم ایران در دارا بودن فناوری هسته ای برای مقاصد صلح آمیز موجب شده است تا توجه کشورهای مختلف دنیا به قوای نظامی ایران و بررسی امکان درگیری نظامی بین ایران و کشورهایی نظیر آمریکا و دولت های اروپایی معطوف شود. مقاله ای که در ادامه خواهید خواند، به تحلیل توانایی های نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران می پردازد و اهمیت وجود این نیرو در دفاع از کشورمان به عنوان تنها عامل بازدارنده و دفاعی در مقابل دشمن احتمالی را بررسی می نماید. لازم به ذکر است که ترجمه این اثر نماینده مطابقت عقاید نویسنده با نظر مترجم و تایید یا رد مسائل نیست و این مقاله صرفاً بازتاب افکار و ایده های نویسنده این مطلب می باشد.

رویارویی های اخیر ایران و غرب
آیا آمریکا و متحدانش هیچ گاه وارد مواجهه نظامی با ایران خواهند شد؟ این سوالی است که در ذهن بسیاری افراد شکل گرفته است. کاری به درستی یا نادرستی این امکان نداریم، ولی ظاهراً شواهد گواه بر این مدعاست که توانایی های نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران - IRIAF بسیار بیشتر از آن است که کارشناسان نظامی غربی پیش بینی کرده اند. در حالی که توجه عموم در دنیا به سمت وقایع خشونت آمیز در عراق و جنبه های مختلف «جنگ علیه تروریسم» جلب شده است، تنش های مرتبط با ایران نیز در حال افزایش است. به دنبال اشغال عراق در تابستان سال 2003، عملیات هوایی بسیاری اطراف ایران صورت گرفته است. بخش بزرگی از رویارویی های هواپیماهای ایرانی با جنگنده های آمریکایی بر فراز خلیج فارس صورت گرفته، در حالی که جنگنده های دو طرف به دفعات در طول مرزهای عراق و افغانستان با هم ملاقات کرده اند.

هواپیمای F-14 تامکت متعلق به نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران در حال گشت در جزیره خارک

نوشته شده در پنج شنبه دهم آذر 1390 ساعت 19:27 توسط patron | بدون نظر
طبقه بندی: up date

شمشیر برای اولین بار در عصر برنز به وجود آمد. اولین شمشیر ها از جنس مس بودند و بقایای آن در سایت زمین شناسی هاراپا در پاکستان موجود است. شمشیر های قرون وسطی، از جنس آهن و استیل بودند و به تعداد زیاد برای استفاده در جنگ تولید می شدند.

این قبل از تولید صلاح های گرم و توپخانه بود و سربازان رودر روی یکدیگر می جنگیدند. در آن دوره از تاریخ، ژنرال های اشرافی، شاهزاده ها و امپراطورها برای خود یک شمشیر شخصی داشتند که حتی تا امروز هم وجود دارند. در این لیست شمشیر های افسانه ای ذکر نشده اند.

 


نوشته شده در سه شنبه هشتم آذر 1390 ساعت 15:23 توسط patron | بدون نظر
طبقه بندی: up date

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Night Skin

Powered by WebGozar